Analýza stránek, analýza klíčových slov

optimalizace stránek

Internetový marketing

Přivedeme Vám na webové stránky či obchody nové zákazníky. Zvýšíme Vám cílenou návštěvnost i obrat!


"Cena je, co zaplatíme, hodnota, co dostaneme."

Warren Buffett

Internetový marketing » Analýza stránek

Analýza stránek

Nejste si jisti, jestli jsou Vaše webové stránky dostatečně efektivní? Jestli cílíte na vhodná klíčová slova, jaké je skutečná cílená návštěvnost či jak jste na tom v porovnání s konkurencí? Nevadí, my Vám nabízíme několik druhů analýz pro vylepšení vašich webových stránek.

Analýza webových stránek

Kompletní analýza webových stránek Vám řekne jak jsou na tom Vaše webové stránky z pohledu zdrojového kódu. Jestli je kvalitně a sématicky vytvořen. Kde jsou jeho slabiny a co byste měli upravit. Dále se podíváme na Vaší největší konkurenci a zhodnotíme v porovnání s Vaší stránkou jak si stojíte. Součástí analýzi webových stránek je i zhodnocení z pohledu použitelnosti a přístupnosti webových stránek. Jestli se dobře zobrazují a jsou intuitivně ovládatelné. Závěrem analýzy je doporučení jakým směrem byste měli zapracovat a co změnit.

Rozsah: 10 stránek textu 

Analýza klíčových slov

Klíčová slova jsou nejdůležitější částí optimalizace pro vyhledávače. Bez kvalitně zvolených slov nebudete schopni nabízet vaše produkty cílenému publiku a také peníze do internetové reklamy budou nesprávně využité. Vybereme Vám vhodná klíčová slova, navrhneme změny v navigační struktuře stránek a doporučíme vhodné vstupní stránky.

Rozsah: 3 stránky textu 

Analýza návštěvnosti

Pravidelná analýza návštěvnosti je nedílnou součástí úspěšné webové stránky. Je důležité vědět, odkadu lidé přišli, co hledali, který zdroj vám dělá největší objem transakcí. Kde v průběhu objednávky strácíte nejvíce zákazníků. Důležitých reportů a metrik je velké množství. Implementujeme a nastavíme Vám statistiky Google Analytics k jakékoliv naší službě zdarma!

od 5 000,- Kč
nezávazná poptávka

Vybrané reference

analyza concept  minianalyza jamall analyza remko analyza levna-koupelna

Získejte e-book - Jak zvýšit prodeje online? - a vydělávejte více
Řekli o nás

Petra Myšáka jsem poznal již před pěti lety a od té doby využívámě každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedenou práci. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělal několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšuje a rozvíjí. Zajišťuje pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

levna-koupelna.cz Lukáš Štursa
Přoč právě naše služby?
  • profesionální a osobitý přístup k zákazníkovi
  • tvorba www stránek a e-shopů za rozumné ceny
  • rychlá realizace a dodržování termínů
  • aplikování dlouholetých znalostí z oboru
  • publikování odborných informací
  • návrhy uživatelsky přívětivé struktury webových stránek
  • neustálé vzdělávání a aplikování současných trendů
  • efektivní optimalizace webových stránek
  • komplexní služby z hlediska tvorby, správy a propagace
  • důkaz: většina našich zákazníků s námi spolupracuje dlouhodobě
Víte že?

Námi vytvořené webové stránky budete moci sami jednoduše spravovat a aktualizovat. Administrační CMS systém vám upravíme na míru. Již nebudete muset čekat na Vašeho webmastera, aby něco na webových stránkách aktualizoval.

facebook
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace