Internetový marketing

optimalizace stránek

Internetový marketing

Přivedeme Vám na webové stránky či obchody nové zákazníky. Zvýšíme Vám cílenou návštěvnost i obrat!


"Cena je, co zaplatíme, hodnota, co dostaneme."

Warren Buffett

Internetový marketing

Internetový marketing a propagace

Internetový marketing je nástrojem, jak přivést, ale také udržet návštěvníky na Vašich webových stránkách. Bez efektivního internetového marketingu se v dnešní době neobejde žádný úspěšný web či e-shop. Hlavním cílem internetového marketingu je dostat na vaše webové stránky množství cílené návštěvnosti, které je ochotna konvertovat k cíli v podobě objednávky či jiného druhu odběru vašich služeb a produktů. Internet marketing je kombinací různých technik, které Vám můžeme nabídnout ...

Analýza stránek

tl_files/web/DATA/icons/analyzIcon.jpgJako u jakékoliv jiné činnosti je první základní krok důkladná analýza. Ať již se jedná o analýzu webových stránek z pohledu zdrojového kódu, analýzu vhodných klíčových slov, analýzu konkurence. Pakliže nevíte, zda jsou Vaše webové stránky dostatečně efektivní po všech stránkách nechte si včas vypracovat analýzu webových stránek a zbavte se neúspěšných webových stránek.

více informací »

SEO - optimalizace pro vyhledávače

tl_files/web/DATA/icons/seoIcon.jpgOptimalizace stránek je velice účinná metoda, jak dostat Vaše webové stránky do vyhledávačů jako je seznam.cz či google.cz na přední místa před konkurenční odkazy. Je dokázáno, že 90 % uživatelů zajímá pouze prvních 10-20 odkazů, proč tedy být hluboko za konkurencí, když můžete oslovit mnoho uživatelů internetu. Cílenou optimalizací stránek dosáhnete dlouhodobé cílené návštěvnosti za kterou nemusíte pokaždé platit, tak jako v případě internetové reklamy.

SEO - kompletní služba »
SEO - klíčová slova »
SEO - konzultace »

PPC reklama

tl_files/web/DATA/icons/ppcIcon.jpgPPC reklama pro vyhledávácí síť Google a Seznam se zobrazuje ve výsledcích hledání pouze na zvolená slova a platí se až po kliknutí na Váš inzerát. Jedná se o jeden z nejefektivnějších typů internetové reklamy. Protože platíte až za návštěvníky, kteří hledají Vaše produkty. Inzeráty s vaším odkazem ze tedy zobrazují velice cíleně.

více informací »

Sociální sítě

tl_files/web/DATA/icons/facebook-icon-sheer.pngKdo by v dnešní době neznal největší sociální síť světa Facebook. Jen v ČR má přes 3 miliony uživatelů. To je ohromný potenciál, který by neměl uniknout vaší pozornosti. Nemusí se jednat jen o přesné cílení reklamy díky informacích od uživatelů jako je věk, lkalita, vzdělání, zájmy. Ale Facebook by měl být především chápán jako komunikační kanál, kterým můžete oslovovat a komunikovat s vašimi fanoušky - zákazníky.

více informací »

Copywriting

tl_files/web/DATA/icons/facebook-icon-sheer.pngCopywriting, neboli psaní textů pro web je velmi důležitou částí optimalizace stránek pro vyhledávače ale i optimalizace stránek z pohledu obchodní úspěšnosti. Poutavé texty obsahující dostatek kvalitních klíčových slov jsou základ bez kterého se dobře vytvořený web neobejde. Nechte si od nás napsat takové texty. Ať již se jedná přímo o text stránek, nebo například PR články se zpětným odkazem na Váš web.

více informací »

Pay Per Post

tl_files/web/DATA/icons/facebook-icon-sheer.pngChcete, aby se o vaší značce psalo? Pay Per Post je metoda, jak o svých produktech a službách dát nenásilně vědět. Zaplaťte si umístění vašeho článku do internetového magazínu či do tématického blogu. Zvýšíte tak povědomí o své značce, získáte kvalitní zpětné odkazy pro SEO a cílenou návštěvnost pro váš web.


více informací »

E-mail marketing

email marketingE-mail je adresa vašeho zákazníka na internetu. E-mail lidé používají každý den. Email je nezbytný pro přihlášení do jakékoliv webové aplikace a sociální sítě. To jsou důvodu, proč byste měli s e-mailovými kampaněmi pracovat i ve vašem podnikání! Vytvoříme vám e-mail marketingovou strategii takovým způsobem abyste nerozelali SPAM, ale abyste budovali kvalitní emailovou databázi, vytvářeli vztah s odběrateli a v pravou chvíli jim poslali prodejní nabídku.

více informací »

Získejte e-book - Jak zvýšit prodeje online? - a vydělávejte více
Řekli o nás

Petra Myšáka jsem poznal již před pěti lety a od té doby využívámě každý měsíc jeho služeb. Velice si cením jeho vstřícného jednání, navrhování vlastních řešení a kvalitně odvedenou práci. Petr Myšák a jeho tým již pro nás dělal několik webových stránek a internetových obchodů. Tyto projekty také neustále vylepšuje a rozvíjí. Zajišťuje pro nás komplexní služby internetového marketingu již mnoho let. Vřele doporučuji!

levna-koupelna.cz Lukáš Štursa
Přoč právě naše služby?
  • profesionální a osobitý přístup k zákazníkovi
  • tvorba www stránek a e-shopů za rozumné ceny
  • rychlá realizace a dodržování termínů
  • aplikování dlouholetých znalostí z oboru
  • publikování odborných informací
  • návrhy uživatelsky přívětivé struktury webových stránek
  • neustálé vzdělávání a aplikování současných trendů
  • efektivní optimalizace webových stránek
  • komplexní služby z hlediska tvorby, správy a propagace
  • důkaz: většina našich zákazníků s námi spolupracuje dlouhodobě
Víte že?

Sociální sítě jako je Facebook se těší ohromné oblibě a v naší republice ho používá již přes 3 miliony uživatelů? My Vám také nabízíme vytvoření e-shopu přímo na Vaší Facebook stránce.

facebook
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace