Analýza stránek

Nejste si jisti, jestli jsou Vaše webové stránky dostatečně efektivní? Zda cílíte na vhodná klíčová slova, jaké je skutečná cílená návštěvnost či jak jste na tom v porovnání s konkurencí? Nevadí, my Vám nabízíme několik druhů analýz pro vylepšení vašich webových stránek.

Cena od 5 000 Kč

Kompletní analýza webových stránek Vám řekne, jak jsou na tom Vaše webové stránky z pohledu zdrojového kódu. Jestli je kvalitně a sématicky vytvořen. Kde jsou jeho slabiny a co byste měli upravit. Dále se podíváme na Vaši největší konkurenci a zhodnotíme, jak si v porovnání s ní stojíte. Součástí analýzy webových stránek je i zhodnocení z pohledu použitelnosti a přístupnosti webových stránek. Jestli se dobře zobrazují a jsou intuitivně ovládatelné. Závěrem analýzy je doporučení, jakým směrem byste se měli vydat a co změnit.


Analýza klíčových slov

Klíčová slova jsou nejdůležitější částí optimalizace pro vyhledávače. Bez kvalitně zvolených slov nebudete schopni nabízet vaše produkty cílenému publiku a také peníze do internetové reklamy budou nesprávně využité. Vybereme Vám vhodná klíčová slova, navrhneme změny v navigační struktuře stránek a doporučíme vhodné vstupní stránky.

Analýza návštěvnosti

Pravidelná analýza návštěvnosti je nedílnou součástí úspěšné webové stránky. Je důležité vědět, odkadu lidé přišli, co hledali, který zdroj vám dělá největší objem transakcí. Kde v průběhu objednávky strácíte nejvíce zákazníků. Důležitých reportů a metrik je velké množství. Implementujeme a nastavíme Vám statistiky Google Analytics k jakékoliv naší službě zdarma!

Nezávazná poptávka