Internetový marketing

Internetový marketing je nástrojem, jak přivést, ale také udržet návštěvníky na Vašich webových stránkách. Bez efektivního internetového marketingu se v dnešní době neobejde žádný úspěšný web či e-shop.

Hlavním cílem internetového marketingu je dostat na vaše webové stránky množství cílené návštěvnosti, které je ochotna konvertovat k cíli v podobě objednávky či jiného druhu odběru vašich služeb a produktů. Internetový marketing je kombinací různých technik, které Vám můžeme nabídnout.

cena dle Vašich možností

S čím Vám můžeme pomoci?

Analýza stránek »

tl_files/web/DATA/icons/analyzIcon.jpgJako u jakékoliv jiné činnosti je první základní krok důkladná analýza. Ať již se jedná o analýzu webových stránek z pohledu zdrojového kódu, analýzu vhodných klíčových slov, analýzu konkurence. Pakliže nevíte, zda jsou Vaše webové stránky dostatečně efektivní po všech stránkách nechte si včas vypracovat analýzu webových stránek a zbavte se neúspěšných webových stránek.

SEO - optimalizace pro vyhledávače »

tl_files/web/DATA/icons/seoIcon.jpgOptimalizace stránek je velice účinná metoda, jak dostat Vaše webové stránky do vyhledávačů jako je seznam.cz či google.cz na přední místa před konkurenční odkazy. Je dokázáno, že 90 % uživatelů zajímá pouze prvních 10-20 odkazů, proč tedy být hluboko za konkurencí, když můžete oslovit mnoho uživatelů internetu. Cílenou optimalizací stránek dosáhnete dlouhodobé cílené návštěvnosti za kterou nemusíte pokaždé platit, tak jako v případě internetové reklamy.

PPC reklama »

tl_files/web/DATA/icons/ppcIcon.jpgPPC reklama pro vyhledávácí síť Google a Seznam se zobrazuje ve výsledcích hledání pouze na zvolená slova a platí se až po kliknutí na Váš inzerát. Jedná se o jeden z nejefektivnějších typů internetové reklamy. Protože platíte až za návštěvníky, kteří hledají Vaše produkty. Inzeráty s vaším odkazem ze tedy zobrazují velice cíleně.

Sociální sítě »

tl_files/web/DATA/icons/facebook-icon-sheer.pngKdo by v dnešní době neznal největší sociální síť světa Facebook. Jen v ČR má přes 3 miliony uživatelů. To je ohromný potenciál, který by neměl uniknout vaší pozornosti. Nemusí se jednat jen o přesné cílení reklamy díky informacích od uživatelů jako je věk, lkalita, vzdělání, zájmy. Ale Facebook by měl být především chápán jako komunikační kanál, kterým můžete oslovovat a komunikovat s vašimi fanoušky - zákazníky.

Copywriting »

tl_files/web/DATA/icons/facebook-icon-sheer.pngCopywriting, neboli psaní textů pro web je velmi důležitou částí optimalizace stránek pro vyhledávače ale i optimalizace stránek z pohledu obchodní úspěšnosti. Poutavé texty obsahující dostatek kvalitních klíčových slov jsou základ bez kterého se dobře vytvořený web neobejde. Nechte si od nás napsat takové texty. Ať již se jedná přímo o text stránek, nebo například PR články se zpětným odkazem na Váš web.

Pay Per Post »

tl_files/web/DATA/icons/facebook-icon-sheer.pngChcete, aby se o vaší značce psalo? Pay Per Post je metoda, jak o svých produktech a službách dát nenásilně vědět. Zaplaťte si umístění vašeho článku do internetového magazínu či do tématického blogu. Zvýšíte tak povědomí o své značce, získáte kvalitní zpětné odkazy pro SEO a cílenou návštěvnost pro váš web.

Email marketing »

email marketingE-mail je adresa vašeho zákazníka na internetu. E-mail lidé používají každý den. Email je nezbytný pro přihlášení do jakékoliv webové aplikace a sociální sítě. To jsou důvodu, proč byste měli s e-mailovými kampaněmi pracovat i ve vašem podnikání! Vytvoříme vám e-mail marketingovou strategii takovým způsobem abyste nerozelali SPAM, ale abyste budovali kvalitní emailovou databázi, vytvářeli vztah s odběrateli a v pravou chvíli jim poslali prodejní nabídku.

Nezávazná poptávka