Video návody

E-shop OpenCart

e-shop OpenCart

Návody na ovládání administrace e-shopu OpenCart verze 1.5. OpenCart je jedním z celosvětově nejrozšířenějších opesource e-shop řešení. Lze velmi dobře upravovat na míru každému. Nabízí mnoho funkcí a rozšiřujících modulů. Lze v něm vytvářet jednoduché obchody o několika produktech se šablonovým vzhledem až po obchody o tisících produktech, několika jazykovými mutacemi, grafickou zcela na míru, mnohými moduly dle potřeb a napojením na externí systémy.

Zobrazit video návody

CMS Contao

redakční systém contao

Návody na ovládání administrace redakčního systému Contao verze 3.0. Redakční systém Contao je velmi propracovaný administrační nástroj, který umožňuje od zakládání struktury, novinek, editace článků, fotogalerií, přes vytváření poptávkových formulářů, registrací, přihlášení, vyhledávání až po vytváření diskuzních fór a katalogů výrobků. Podívejte se na základní návody jeho ovládání.

Zobrazit video návody

Google Analytics

Google Analytics

Naučte se pracovat s nejpoužívanějším analytickým nástrojem pro webové stránky - Google Analytics. Měřte efektivitu investic vynaložených do vašich reklamních kampaní a dalších online aktivit. Nevyhazujte zbytečně peníze do nevýdělečných reklam. Sledujte, odkud se k vám dostávají návštěvníci, kteří u vás objednávají nebo poptávají. Tento nástroj vám řekne, jak správně investovat váš čas a peníze.

Zobrazit video návody

PPC reklama Sklik a Adwords

sklik a adwords

Pracujte efektivně v reklamních systémech od Seznamu a Googlu. Naučte se kvalitně nastavovat a spravovat reklamní kampaně. Neutrácejte tisíce korun za nerelevantní uživatele. Chtějte jen ty, co mají skutečně zájem o vaše produkty a služby. Používejte shody klíčových slov, dynamické nahrazování textu, retargeting, Google nákupy a další vychytávky.

Zobrazit video návody